Hakkımızda

Çıkma parça alanında yıllardır güvenli hizmetin adresi olan Ostim Oto, Fiat çıkma parça konusunda Türkiye'nin her yerine ulaşmayı başarmıştır. İhtiyaç duyulan her parçayı geniş depolama alanından temin ederek hızlı bir şekilde adresinize kargolayan ekibimiz, yaşanabilecek aksiliklere karşı sorunsuz iade ve değişim  de gerçekleştirmektedir.

 

Ülkemizde en çok tercih edilen araç markalarından biri olan Fiat için çıkma yedek parça sağlayıcısı olan ekibimiz, uzun yıllardır. işlerini hep ilk günkü hassasiyetle yaptıkları için bugün yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Kaza sonrasında veya çeşitli sebeplerle hurdaya ayrılan araçlardan çalışır vaziyetteki parçaları alarak özel ekipmanaları ile testlerden geçiren uzman teknik ekibimiz ancak %100 emin olduktan sonra parça tesisimizde yerini alır. 

 

Fiat çıkmacı Ostim Oto, otomotiv sektörünün en önemli ihtiyacı olan yedek parçayı orijinal parçalar kullanarak sağlamak isteyen hem oto servislere hem de araç sahiplerine güvenli satış yaparak, kurulduğu günden bu yana kendisini hep ileriye taşımıştır. Zamanla  önce Ankara Fiat çıkmacı, ardından Eskişehir Fiat çıkma parça ve şuanda tüm Türkiye'ye Fiat çıkmacı olarak hizmet veren servisimiz ziyaret ederek veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak  Fiat marka araçların tüm modellerine uygun parçalar için bilgi alabilirsiniz.

 

Ostim Fiat Çıkma Parça İletişim Bilgileri

Tel:   0222 246 00 36

Gsm: 0544 485 53 80 | 0532 462 11 98

Adres: Teksan Sanayi Oto Tamirciler Sanayi Sitesi Adahisar Sokak O Blok. No 123 Odunpazarı / Eskişehir